Back

AUŠRA - Verslo centra Kaune Vyatuto pr. 23

Vytauto pr. 23
Apie mus
Verslo Parkas Aušra – modernaus biuro paskirties pastatų kompleksas centrinėje miesto dalyje, pačioje Kauno širdyje - Vytauto prospekte. Šioje miesto vietoje labai gerai išvystyta infrastruktūra. Vieta ypatingai lengvai pasiekiama kiek automobiliu, tiek ir naudojantis visuomeniniu transportu. Šalia yra centrinės Kauno miesto autobusų ir traukinių stotys, kas leidžia lengvai pasiekti mus atvažiuojant iš Vilniaus ar kitų miestų.Verslo Parko teritorijoje ir aplink rasite daug viešojo maitinimo vietų.
Šioje vietoje nuomininkai ir svečiai visuomet gali tikėtis naudotis išvystyta infrastruktūra bei gauti itin platų spektrą paslaugų, kurios nukreiptos į tai, kad pastatuose dirbantys žmonės jaustųsi patogiai: Siūlome pilnai įrengtus pasitarimų kambarius, mokymų klases, seminarų bei konferencijų sales. Įsikūręs modernus baseino ir pirčių kompleksas, sporto klubas, sveikatingumo centras, masažo kabinetai.Teikiamos sveikatos gerinimo paslaugos, siūlomas platus spektras grožio bei sveikatingumo procedūrų. Yra įsikūrę vertimų biurai, kelionių agentūros, konsultacijos verslo steigimo, buhalterinės apskaitos bei mokesčių klausimais. Laisvu laiku galėsite mokytis užsienio kalbų.
Verslo Parkas Aušra- tai vieta, kuri atitinka aukštus aplinkos kokybės standartus bei komforto reikalavimus taikomus moderniam verslo centrui. Verslo Parkas Aušra - tai erdvė, kurioje gera būti Jums ir yra malonu lankytis Jūsų klientams, o darbuotojams yra patogu dirbti, įgyvendinant kasdienes savo užduotis.
Pagrindinė informacija
• Pastatų skaičius – 6.
• Bendras pastatų plotas – daugiau nei 12.500kv.m.
• Aukštų skaičius – 4.
• Stovėjimo aikštelės automobiliams.
• Siūlomi įvairaus ploto “Openspace“ tipo ofisai, atskiri kabinetai ir kabinetų blokaiPagal išankstinį susitarimą su nuomininku galime suplanuoti ar perplanuoti biuro patalpų išdėstymą ir įrengti pageidaujamas patalpas pagal individualius kliento poreikius. Galimas įvairaus lygio patalpų apstatymas baldais. Biurai siūlomi nuomai nuo 30kv.m. ploto.
Papildoma informacija
• Įrengtos šiuolaikiškos vėdinimo, vėsinimo ir kondicionavimo sistemos.
• Komfortiškas šildymas grindimis.
• Visi pastatų langai yra varstomi.
• Darbuotojams ir svečiams yra įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės.
Kaina
Nuomos kainos priklauso nuo biuro įrengimo lygio. Nuomos kainos nuo 6EUR/kv.m./mėn. +PVM.
Projekto Objects
Purpose
Name, Surname
Property
Phone no.
City
E-mail
Contact with us
Name
Phone
E-mail*
message